Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Magyarok nyerik a brit tehetségkutatót?

Magyarok nyerik a brit tehetségkutatót?

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 05. 31.
Versekre írt dallamokkal jön a Magyar Dal Napja
2022-08-15 15:05:49

Szeptember 11-én az MMA Zeneművészeti tagozatának szervezésében jön létre a Pesti Vigadóban a különleges

Különös üzenetek a Duna-parton
2022-08-15 10:20:09

Az MMA nem akadémikus köztestületi tagjainak idei, Pesti Vigadóbeli tárlata érzékenyen reflektált az elmúlt

„Valahol a csillagok közt létezett”
2022-08-12 14:04:52

Baksa-Soós Jánost és a Kex koncertek hangulatát idézték meg az Ördögkatlan Fesztiválon. Beck Zolival, Cseh

Bemutatják Kalotaszeg kincseit
2022-08-11 13:44:49

Erdélyben és Csehországban is vendégszerepel a Duna Művészegyüttes. Kalotaszeg gazdag folklórkincsét

további bejegyzések a szerzőtől »

A brit fogadóirodáknál már meg is nyerte a Britain's Got Talent tehetségkutató vetélkedőt a magyar Attraction látványszínház, amelynek árnyjátékra épített előadásai a brit tévéshow zsűrijét és a sajtót is rendre elbűvölik.

Az egyik legnagyobb fogadóhálózat, a Ladbrokes pénteken az összes induló közül a magyar társulat győzelmét kínálta játékra listavezető favoritként. A cég 6/5-ös nyereményesélyt írt ki az Attraction diadalára. Ez azt jelenti, hogy aki erre a tétre tesz fel 100 fontot, és fogadása bejön, a jutalékok és egyéb járulékok levonása után hozzávetőleg 220 font nyereményre számíthat.

A Ladbrokes pénteki esélylistájának második helyezettje, a Richad & Adam énekes duó is messze lemaradva, 6/1-es téttel követi a magyarokat. Az esélyek megítélési különbségét jelzi, hogy aki az ő győzelmükre tesz fel 100 fontot, helyes tipp esetén 700 fontot kasszírozhat a jelenlegi kiírás alapján.

Fotó: fooyoh.com

A Daily Mail című konzervatív napilap pénteken két teljes újságoldalnyi, fotókkal gazdagon illusztrált riportot szentelt a magyar társulatnak.

Lisa Sewards riporter részt vett egy közös próbán az Attraction árnytáncosaival. A produkció nehézségét hangsúlyozva megírta, hogy azóta is fáj a térde, lábai összegabalyodtak és általánosságban is úgy érzi magát, mintha kemény edzésprogramot teljesített volna. "Árnyéka vagyok szokásos önmagamnak - és ez az elmúlt egy órában szó szerint volt értendő" - írta a Mail újságírója.

Sewards hangsúlyozza, hogy az Attraction válogató fellépéseit az elmúlt egy hónapban 17 millióan nézték meg a YouTube videoportálon.

Szűcs Zoltán, a társulat alapítója és koreográfusa a beállítások pontosságának szükségességéről elmondta: egyetlen milliméternyi eltérés az egész képet megváltoztathatja. Minden a fényforrás és a vetítőernyő távolságától függ, mert ezen múlik, hogy a figura kisebb vagy nagyobb lesz-e - teszi hozzá.

Amikor a társulat megtudta, hogy a Britain's Got Talent más európai országokból érkező előadókat is fogad, elküldték előadásuk videofelvételét a producereknek, és ezután meghívták őket a birminghami válogatóra. "Ez lett az a nemzetközi áttörés, amelyre vártak" - áll a Mail pénteki beszámolójában.

A lap felidézi, hogy a Twitter üzenőportálon többen is kifogásolták külföldiek részvételét a brit tehetségkutató műsorban. Simon Cowell, a show producere és első számú ítésze azonban kiállt e gyakorlat mellett, kijelentve: Nagy-Britannia Európa része és hízelgő, hogy a külföldiek hajlandók iderepülni, csak azért, hogy benevezhessenek a vetélkedőbe. "Ez azt jelenti, hogy a briteknek össze kell szedniük magukat" - tette hozzá a nemzetközi hírű sztármenedzser a Daily Mailnek nyilatkozva.



Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Nagy-Britannia Tánc Tévé Magyarok Tehetségkutató

Ajánlott bejegyzések:

  • Idén újra Táncpark! Idén újra Táncpark!
  • Gyere le a parkba! Gyere le a parkba!
  • Sevilla dalai csendülnek fel Győrben Sevilla dalai csendülnek fel Győrben
  • Indul a Táncfesztivál! Indul a Táncfesztivál!
  • Hatalmas siker a kötelező olvasmány színpadi változata Hatalmas siker a kötelező olvasmány színpadi változata

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr577919348

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard