Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Médiakör - avagy milyen állat a médiatudatosság?

Médiakör - avagy milyen állat a médiatudatosság?

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 10. 07.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

Megújult formában folytatódik a Médiakör kolozsvári középiskolásoknak 2013 októberétől, a Vizualitas Műhely szervezésében.

 
A tevékenységek kétheti rendszerességgel, meghívott szakemberek által tartott interaktív foglalkozások keretében zajlanak.

Az érintett témák között a hagyományos médiafogyasztás mellett egyre nagyobb szerepet kap a közösségi médiában való szereplés, illetve a civil kommunikáció mediatizálása.

Az Z-generáció médiahasználata nemzetközi fórumok kiemelt témája, amellyel kapcsolatban nagy hangsúlyt kap a médiatudatosság fejlesztésére való törekvés. Ennek Romániában még nem alakultak ki az iskolai keretei, erre a jelenségre igyekszik felhívni a figyelmet a Médiakör, egy alternatív lehetőség formájában.

A Médiakör első meghívottja Márkus András, az általa vezetett foglalkozás címe: Mitől őrül meg a Facebook? Social Media marketing és vírusvideók.

A foglalkozás 2013 október 10-én, csütörtök délután 6 órakor kezdődik a Minerva-ház (Jókai/Napoca u. 16.) pincéjében.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Kolozsvár Erdély Média

Ajánlott bejegyzések:

  • Pénteken indul a Héttorony Fesztivál! Pénteken indul a Héttorony Fesztivál!
  • Kézműves mesterségek találkozója a marosvásárhelyi várban Kézműves mesterségek találkozója a marosvásárhelyi várban
  • Taste of Transylvania 2026 – Székelyföld ízei a Skanzenben Taste of Transylvania 2026 – Székelyföld ízei a Skanzenben
  • Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes
  • Erdélyi Táncházzenészek Találkozója Borospatakán Erdélyi Táncházzenészek Találkozója Borospatakán

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr957926870

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása