Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Angelina Jolie, a gonosz boszorkány

Angelina Jolie, a gonosz boszorkány

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 05. 11.
Kezdő dalszerző vagy? Jelentkezz az Artisjus új mentorprogramjába!
2025-07-24 07:59:26

Mentorprogramot indít az Artisjus, pályakezdő vagy fejlődni vágyó dalszerzők számára. A programban elismert

Egy nap Schuberttel – A kamarazene ünnepe a Summerfesten
2025-07-22 08:18:46

Július 25-én a Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi Summerfestjének egyik legkülönlegesebb eseménye, a

Stephen King új rémálma: Itt A hosszú menetelés előzetese
2025-07-21 13:35:21

Stephen King egyik legnyomasztóbb disztópiája hamarosan megelevenedik a mozivásznon. A Francis Lawrence

Musicalshow a Rózsakert Színpadon - Nikola Tesla története sztárszereposztásban
2025-07-17 07:44:56

A tudomány és művészet látványos találkozása várja a közönséget augusztus 3-án Nyíregyházán, ahol az

további bejegyzések a szerzőtől »

A Demóna (Maleficent) Disney klasszikus Csipkerózsika meséjének új feldolgozása, melyben a szépséges hercegkisasszonyt Elle Fanning alakítja, Angelina Jolie pedig gonosz boszorkányként szerepel.

„Nagy tisztelettel akartunk adózni a klasszikusok előtt. Gyerekkoromban imádtam Demóna figuráját – mondta Angelina Jolie. – Félelmetes volt, mégis elvarázsolt. Ezért még csak véletlenül sem akartam olyan lenni, ami megsérheti a róla kialakult képet."

Auróra hercegnő szerepe Elle Fanning gyerekkori álma volt.

„Lubickoltam a szerepben – mesélte Elle Fanning. – Ugyanis, amikor kiskoromban megkérdezték tőlem, mi leszel, ha nagy leszel, azt válaszoltam, Disney-hercegkisasszony. Ez volt az álmom. Így aztán nagyon izgatott voltam, amikor kiderült, játszhatok a filmben. Én akartam lenni a legeslegjobb ebben a szerepben."


A Demóna című amerikai fantasyt június 5-én mutatják be Magyarországon.

Forrás: Euronews

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Mese Walt Disney Angelina Jolie Filmpremier

Ajánlott bejegyzések:

  • Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben
  • Stephen King új rémálma: Itt A hosszú menetelés előzetese Stephen King új rémálma: Itt A hosszú menetelés előzetese
  • 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros
  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr137933744

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard