Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Módosítanak az észak-koreai diktátor megöléséről szóló filmen

Módosítanak az észak-koreai diktátor megöléséről szóló filmen

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 08. 16.
Blue Heron: magyar közreműködéssel készült film lett a legjobb elsőfilm Locarnóban
2025-08-18 08:44:33

Romvári József, a legendás díszlettervező unokája, Sophy Romvari első egész estés filmje jövőre lesz

Osgood Perkins visszatér - Itt a Mindörökké előzetese
2025-08-15 09:30:00

Év végén jön a mozikba Osgood Perkins, a   Longlegs – A rém   és   A majom   rendezőjének új filmje, a

Bor, zene, színház, őszi színek, nyári pörgés - Idén is Kerekdomb Fesztivál
2025-08-15 08:32:38

Szeptember 19–21. között Tállya ismét a bor, a zene és a színház fővárosa lesz. Három nap, amikor minden a

Magyar zenei diadalmenet - a BFZ tarolt Londonban és Edinburgh-ban
2025-08-14 08:03:57

A BFZ brit turnéja elementáris sikert aratott: a londoni Royal Albert Hall és az edinburgh-i Usher Hall

további bejegyzések a szerzőtől »

Észak-Korea, felbőszülve a The Interview című filmen, júniusban azzal fenyegette meg az Egyesült Államokat, hogy komoly és könyörtelen megtorlásra számíthat, ha nem akadályozza meg a produkció bemutatását.

Kisebb változtatásokat hajtanak végre az észak-koreai államfő elleni képzeletbeli merényletről szóló amerikai vígjátékon, és bemutatását is későbbre halasztják amerikai sajtóértesülések szerint.

Fotó: http://theinterrobang.com

Egyben az ENSZ főtitkárához intézett levelében azzal vádolta meg az amerikai kormányt, hogy a produkció és forgalmazása engedélyezésével szponzorálja a terrorizmust és háborús cselekményt követ el.

A Seth Rogen és James Franco főszereplésével készült The Interview című komédiában egy producer és egy talkshow házigazdája exkluzív interjút kap Kim Dzsong Un észak-koreai vezetőtől, a CIA pedig ráveszi őket arra, hogy az alkalmat kihasználva öljék meg.

A Firtsshowing.net és más amerikai hírportálok csütörtökön arról adtak hírt, hogy a film forgalmazója, a Sony Pictures úgy döntött, a tervezett október 2-i bemutatóról későbbre halasztja a film mozikba kerülését, és módosításokat is végrehajtanak a filmen. Egyebek között eltávolítják az észak-koreai vezető és apja arcát az észak-korai katonák egyenruháján lévő jelvényekről. Fontolóra vették, hogy kivágják azt a jelenetet is, amikor az észak-koreai vezető arca szétolvad a filmvásznon.

A Firstshowing értesülése szerint a filmstúdióra nem nehezedik semmiféle nyomás anyacégétől, a Sony Japantól a változtatások végrehajtása miatt, a filmkészítői mérlegelik azt, hogy a jelenet valóban mulatságos-e.

A 30 esztendős Kim Dzsong Un észak-koreai diktátor a 2011-ben elhunyt apja, Kim Dzsong Il után vette át a teljhatalmat, és semmit sem lazított az országot körülvevő vasfüggönyön. Kimet, mint korábban apját és nagyapját, személyi kultusz övezi, a hatalmat megragadni próbáló nagybátyját kivégeztette, az országban becslések szerint több mint 200 ezer embert tartanak lágerekben.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Politika Hollywood Észak-Korea Forgatás

Ajánlott bejegyzések:

  • Blue Heron: magyar közreműködéssel készült film lett a legjobb elsőfilm Locarnóban Blue Heron: magyar közreműködéssel készült film lett a legjobb elsőfilm Locarnóban
  • Osgood Perkins visszatér - Itt a Mindörökké előzetese Osgood Perkins visszatér - Itt a Mindörökké előzetese
  • A boldogság nyomában A boldogság nyomában
  • Stephen King új rémálma: Itt A hosszú menetelés előzetese Stephen King új rémálma: Itt A hosszú menetelés előzetese
  • 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr937936872

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard