Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Jackie Chan kulturális nagykövet lesz

Jackie Chan kulturális nagykövet lesz

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2014. 08. 22.
Az ismeretlen modell nyomában – Gustav Klimt elveszett festményének regényes története
2025-09-25 06:00:00

Ki volt a titokzatos nő Gustav Klimt festményén? Camille de Peretti új regénye a művész rejtélyes modelljének

Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
2025-09-24 19:00:00

Idén nyáron a magyar mozik közönsége az ismert márkákat, folytatásokat és látványos szuperprodukciókat

Kézműves mesterségek találkozója a marosvásárhelyi várban
2025-09-24 09:39:52

Szeptember utolsó hétvégéjén újra kézművesek népesítik be a marosvásárhelyi várat. Idén a fa és a

„Bartókkal Európáért” – nagyszabású fesztivállal indul a Concerto Budapest évada
2025-09-23 18:00:00

A BMC-ben és a Zeneakadémián megrendezett programsorozatban a zenekar és neves szólisták Bartók Béla

további bejegyzések a szerzőtől »

Jackie Chan kulturális missziót vállal: a filmsztárt szeptemberben a román-kínai kapcsolatok kulturális nagykövetévé nevezik ki Bukarestben.

Az akciósztár a szeptember 11-én megnyíló Kínai Filmnapok alkalmából látogat Bukarestbe, a színésznek ez lesz az első útja Romániába.

Fotó: romania-insider.com
Chan kulturális nagyköveti megbízását a Kínai Filmnapok főszervezője, a Román-Kínai Ház adja majd át. A pozíció a két ország közötti kulturális kapcsolatok erősítését szolgálja, és lehetőséget teremt a romániai kulturális produkciók kínai népszerűsítésére - közölte Ecaterina Vanea, a ház vezetője.

A szeptember 11. és 22. között zajló Kínai Filmnapok szervezésében a román kulturális minisztérium, Kína bukaresti nagykövetsége, valamint a kínai állami sajtó-, rádió-, film- és televíziófelügyelet (SARFT) is szerepet vállalt.



Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Románia Kína Kultúrpolitika Akciófilm Színészek

Ajánlott bejegyzések:

  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
  • ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
  • Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr547937092

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard