Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Tárt karokkal várja a magyarokat Amerika!

Tárt karokkal várja a magyarokat Amerika!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 04. 12.
A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

további bejegyzések a szerzőtől »

Nyolc vállalkozás vehet részt az amerikai Northside Fesztiválon, melynek idén Magyarország a díszvendége. A rendezvény az innováció, a kreatívipar, a film, a zene és a kortárs művészetek legizgalmasabb képviselőit mutatja be.

A Design Terminál, a Balassi Intézet és a Magyar Turizmus Zrt. partnerségében pályázatot hirdet: 8 fiatal magyar vállalkozás lehetőséget kap, hogy 2015. június 8–14. között részt vegyen New Yorkban a 7. Northside Fesztiválon. Idén a rendezvény díszvendége Magyarország lesz.


A Design Terminál most meghirdetett pályázatának köszönhetően 8 nyertes vállalkozás egy-egy csapattagot delegálhat a Northside Innovationre, mely évről évre a legígéretesebb startupokat és a digitális iparág legjelentősebb szereplőit gyűjti össze, hogy népszerűsítse a vállalkozói szemléletet és bemutassa az innovatív fejlesztéseket. A pályázat célja, hogy elősegítse a feltörekvő vállalkozások kapcsolatépítését – leendő partnereikkel, valamint a szakma élvonalbeli cégvezetőivel egyaránt. A legjobb 8 hazai vállalkozás díjmentesen kap kiállítási lehetőséget a fesztiválon, ahol új üzletfelekkel és befektetőkkel ismerkedhetnek meg.

A szervezők a jelentkezéseket 2015. április 20-ig várják, melyet szakmai bizottság értékel. A zsűri tagjai lesznek: Patrick Vlaskovits, a Superpowered ügyvezető igazgatója, NYT bestselleríró – Lean Enterpreneur, az 500 Startups mentora; Piroska Zoltán, a Secret Sauce Partners, Inc. társalapítója és ügyvezetője; Michael Gold, az Epirical.ly és Advisor, Alley NYC ügyvezetője.

Forrás: Magyar Nemzet Online

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
New York USA Design Terminál Pályázat Magyarok Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • ARC – a képtelenség és arctalanság ellen! ARC – a képtelenség és arctalanság ellen!
  • Fókuszban a rövidfilmírás a II. Balázs Béla-pályázaton Fókuszban a rövidfilmírás a II. Balázs Béla-pályázaton
  • Bronzéremmel tért haza Németországból a világhírű desszertséf Bronzéremmel tért haza Németországból a világhírű desszertséf
  • Program és képzőművészeti pályázatot hirdet a Bánkitó fesztivál Program és képzőművészeti pályázatot hirdet a Bánkitó fesztivál
  • 79 éve születtek a felvidéki magyarság sorsát megpecsételő Beneš-dekrétumok 79 éve születtek a felvidéki magyarság sorsát megpecsételő Beneš-dekrétumok

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr27943324

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard