Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Kínos eset: kifütyülték Matthew McConaughey filmjét

Kínos eset: kifütyülték Matthew McConaughey filmjét

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2015. 05. 16.
Jubileumi koncertet ad a PASO
2025-05-12 18:00:00

20 éve jelent meg első stúdióalbumuk, a Budapest Ska Mood. A kerek évforduló alkalmából május 24-én a

Fluorék visszahozzák a VIVA TV-t – itt a "Hyper Summer"!
2025-05-12 10:07:30

A Wellhello május másodikától kezdve 6 héten keresztül minden pénteken durrant egy új dalt a "Gelato" című

JODOKCELLO, a svájci crossover csellista Budapesten
2025-05-09 10:47:20

Jodok Vuille - ismertebb nevén JODOKCELLO - a klasszikus crossover új szenzációja, aki most először jön

Szárnyakat adni a jövőnek
2025-05-08 18:00:00

Folyamatosan eleget téve az egyre bővülő nemzetközi érdeklődésnek is, a MÁNE a hazai közönségre

további bejegyzések a szerzőtől »

A most zajló cannes-i fesztiválon debütált a Gus Van Sant rendezésében készült The Sea of Trees, amelyet azonban kifejezetten rosszul fogadott a közönség.

A cannes-i filmfesztivál történetében nem új keletű dolog, hogy a résztvevő alkotások irányába támasztott magas elvárások nyomán olykor kifütyülnek egy-egy filmet, azonban a mostani eset mégiscsak külön pikantériával bír, hiszen ezúttal egy korábbi győztes, Gus Van Sant legújabb produkciójának végén nyilvánították ki többen is a nem tetszésüket.



Van Sant számos jelölés mellett még 2003-ban az Elefántért kapta meg az Arany Pálmát, továbbá a legjobb rendezőnek járó díjat, és idén aktuális filmje, a The Sea of Trees (magyarul A fák tengere) is a fődíjért induló versenyfilmek között szerepel.

A kétszeres Oscar-jelölt rendező mostani műve egy Japánba zarándokoló és rituális öngyilkosságra készülő férfiról szól (Matthew McConaughey), aki véletlenül megismerkedik egy az erdőben eltévedt emberrel (Ken Watanabe) és végül közösen próbálnak meg kijutni a Fudzsi közeli rengetegből.

A produkció igen impozáns szereplőgárdával bír, hiszen az Oscar-díjas McConaughey, illetve Watanabe mellett a szintén kétszeres Oscar-jelölt Naomi Watts is játszik a filmben.

Forrás: Hír 24

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Premier Oscar Cannes

Ajánlott bejegyzések:

  • Meditatív utazás – A PÁN – A belső sziget igazi filmművészeti csemege Meditatív utazás – A PÁN – A belső sziget igazi filmművészeti csemege
  • Mától két Cannes-i díjas film a mozikban Mától két Cannes-i díjas film a mozikban
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet
  • Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben Dickens meséli el Jézus Krisztus életét egy új animációs filmben
  • Ez volt a magyar nézők 10 kedvenc filmje a télen Ez volt a magyar nézők 10 kedvenc filmje a télen

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr457944218

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard