Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Alternatív előszilveszter a VHK-val, az Animával és még 26 zenekarral

Alternatív előszilveszter a VHK-val, az Animával és még 26 zenekarral

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2017. 12. 26.
Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
2026-01-09 14:38:41

Az Év jazz albuma elismerést kapta a jazz.hu szavazóitól a Juhász Gábor Trió feat. Holló Aurél: Stories From

A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén
2026-01-06 13:34:34

Koncertkavalkád és ikonikus művek magyar hegedűművészek kiválóságainak előadásában – 2026-ban első

Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón
2025-12-16 19:45:27

Különleges és felemelő élményben lehet része azoknak, akik december 20-án Sukoróra látogatnak. Az utolsó

további bejegyzések a szerzőtől »


Állva hagyja a mezőnyt a szilveszteri szezonban a Fekete Zaj: az alternatív és underground élőzenét keresők számára az egyik legjobb választás kétségkívül a december 29-ei egynapos fesztivál lesz, aminek keretében a Dürer Kert négy helyszínén összesen 28 zenekar játszik majd, köztük a VHK, az Anima Sound System, a Volkova Sisters, a Psycho Mutants, a De Facto és a Last Days Of Jesus is.

December 29-én, pénteken fél hétkor kezdenek az első zenekarok a Dürer Kertben, és egészen hajnalig várnak minket a koncertek 4 különböző helyszínen. A Nagyszínpadon a Dereng kezd aszimmetrikus ritmusokkal, torz gitárokkal és repítő énekkel, majd a Black Nail Cabaretpop noir duója következik. 20 óra után érkezik a szlovákiai progresszív goth rock zenekar, a Last Days Of Jesus, utánuk pedig a VHK érkezik: Grandpierre Atilláék a Semmi kapuján dörömbölve lemezidéző turnéjukat zárják le a Fekete Zaj Fesztiválon. Ezután a Volkova Sistersdarkwave / shoegaze koncertjét láthatjuk, végül pedig nem más, mint az Anima Sound System lép színpadra, nem sokkal éjfél előtt.

A középső teremben, vagyis a Room 041-ban a Psycho Mutantsvoodoo rock and rollja nyitja meg a táncot, amit a Gustave Tigerart punkja és a Tejrádióbarátságtalan subpopja követ. Ezután a Reasonnal váltunk dark metalra, majd a berlini Chris Imler következik, aki többek között Nervös című elektronikus pop lemezét mutatja majd be. A különleges hangulatot a Periphelion fenséges, elszállós dalai fokozzák tovább, végül pedig a Black Bartók elektronikával beoltott punk blues zenéje tárja le az őrületet.

Még két terem: a kisterem és a fotelbár is koncertekkel vár minket, ezen a két helyszínen a Dyas, az I.O.N., a Rats Kill Bats, a De Facto, a Clue, a Molnár Róbert Band, az Entrópia Architektúra, a Tóth Kína Hegyfalu, a Machabray, a Zivatar, a Slowmesh, a Weixelbaum Trió, a Pyoba, a Mechanical Corpseés a Vanta játszik majd - a pontos beosztást az esemény Facebook oldalán találhatjuk meg hamarosan. A koncertek után két helyszínen afterparty is vár ránk, míg a koncertek közben kiállítások és közönségtalálkozók elérhetőek lesznek.

Fekete Zaj Tél 2017
2017. december 29., péntek 18 óra
Budapest, Dürer Kert
Belépő: elővételben 3000 Ft, a koncert napján 3500 Ft
Jegyek kaphatók itt, valamint a CD Pincében, a Wave-ben és a Dürer Kertben

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
koncert Zene Fesztivál Anima Sound System Alternatív Magyar zenekarok

Ajánlott bejegyzések:

  • Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
  • Sálom utca - Harmadszor is együtt a kortárs zsidó fesztiválon Sálom utca - Harmadszor is együtt a kortárs zsidó fesztiválon
  • Bor, zene, színház, őszi színek, nyári pörgés - Idén is Kerekdomb Fesztivál Bor, zene, színház, őszi színek, nyári pörgés - Idén is Kerekdomb Fesztivál
  • Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen
  • Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr7713690896

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása