Az évad legjelentősebb eseményei közé sorolta Csizmadia Tibor, az egri Gárdonyi Géza Színház igazgatója a teátrum tánctagozatának megalakulását és a XX. Magyar Stúdiószínházi Fesztivál megrendezését, emellett sikerként értékelte, hogy a Velencei kalmár című produkciójuk meghívást kapott a Pécsi Országos Színházi Fesztiválra.
