Második nagylemezén dolgozik Silvio Berlusconi olasz dalszövegíró-kormányfő. A háromszoros miniszterelnök 2003-ban, második hivatali periódusa idején készítette első lemezét. A munkamegosztás ugyanaz volt, mint a gőzerővel készülő második korong esetében; Berlusconi írja a szövegeket, Mariano Apicella pedig zenét szerez és énekel.
