Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Nemzetközi fesztiválon az On The Spot

Nemzetközi fesztiválon az On The Spot

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2013. 10. 15.
Halljuk, hogy szól a Braz Bazar zarbon!
2023-02-01 23:06:58

Sőt, egy izgalmas workshop keretében gyerekek és felnőttek is kipróbálhatják a perzsa ütőhangszert és

Légiriadó a kútban
2023-02-01 15:47:36

A kút falába épít bunkert az öreg házaspár – Lezsák Sándor 1985-ös darabja, a Nyolcvan vödör levegő  a

Készül a nagy kútba ugrás
2023-01-31 21:11:16

Újra hatalmas vállalkozásba kezdenek a digitális hermeneutikusok. Még lehet csatlakozni! A MűGond

Jön a testvérzenekarok fesztiválja!
2023-01-29 22:04:37

A Bihari Akácfa utcai kapualjából számtalan zene formáció bújt elő az évtizedek folyamán, február 11-én az

további bejegyzések a szerzőtől »

Beválogatták a 26. Dallasi Video Fesztivál versenyprogramjába Cseke Eszter és S. Takács András sorozatának az izraeli telepesekről szóló epizódját.

A Gázában forgatott film - amely korábban a Monte-carlói Televíziós Fesztiválon többek között a BBC és az al-Dzsazíra elől vitte el a legrangosabb európai tévés díjat, az Arany Nimfát - most bekerült a 22. német-lengyel dokumentART fesztiválra és a Prix Európára is jelölték.

Az 53. Monte-Carlói Televíziós Fesztiválon (Fotó: Metropol/MTI)
A tekintélyes berlini díjért az On The Spot kategóriájában (Current Affairs) összesen 17 televíziós riport és dokumentumfilm versenyez a hétvégén. Köztük szerepel a BBC két műsora (a Panoráma és a This World sorozat egy-egy adása), a német ZDF műsora a hitelminősítő intézetekről (Die Schattenmacht) és a francia ARTE csatorna két filmje, egy a tengerek szennyezettségéről (Fluch Der Meere - Plastik), egy pedig "a világot irányító" amerikai befektetési bankról szól (Goldman Sachs, La Banque Qui Dirige Le Monde). Magyarországról az On The Spot az egyetlen tv-műsor a Prix Europa idei versenyprogramjában.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Dokumentumfilm Siker Magyarok

Ajánlott bejegyzések:

  • Online folytatódik a Budapesti Dokumentumfilm Fesztivál Online folytatódik a Budapesti Dokumentumfilm Fesztivál
  • Ezek a legbátrabb filmek! Ezek a legbátrabb filmek!
  • Ragadozók leselkednek a kislányokra a neten Ragadozók leselkednek a kislányokra a neten
  • Magyar filmfesztivál, külföldi szemmel Magyar filmfesztivál, külföldi szemmel
  • Premier előtt látható a Szent Ignác útja Premier előtt látható a Szent Ignác útja

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr367924396

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard